Za hudbou: rodina “XMas Jammies” v jejich divokém roce, nové video svátků

0

Rodina Holdernessová se na scéně objevila v prosinci minulého prosince, kdy natočili zábavné video “XMas Jammies”, které nakonec sledovalo více než 15 milionů lidí. Video spoofs na back-to-school a díkůvzdání následoval, a teď maminka Kim, otec Penn a jejich dvě děti mají nové svátky video sdílet. Zde Kim vypráví dnešnímu TODAYu, jaký je jejich velký rok, znamenají komentáře YouTube a všechny, jako součást “hlasů 2014”, zvláštní sérii esejů a rozhovorů s zpravodaji za některé z největších momentů TODAY.com.

Dovolte mi začít tím, že řeknu NE.

Ne, neměli jsme tušení, když jsme tančili v příjezdové cestě v našem vánočním pyžamu, že by se na ni dívalo několik milionů lidí.

Ne, neměli jsme žádné skutečné úspory, když můj manžel Penn uskutečnil obrovský skok, a oznámil, že se mu podařilo umístit práci s novinkami, aby pomohla budování naší produkce videa a digitálního marketingu. (Pokaždé, když se dostaneme dopředu, položka s velkými lístky se zlomí.)

Ne, neměli jsme tušení, zda tento obrovský skok povede k úspěchu nebo spánku na podlaze v podzemním podlaží.

Ale, ANO, jsme každodenní pokorní, vždy vděční, a stále se obáváme, že tato bláznivá jízda bude utéct od kolejí.

Vánoční video z roku 2013 se začalo dost nevinně. Nemohli jsme dostat jednu z těch magických, dokonale představovaných fotografií, které všichni naši přátelé zřejmě zachycují za své vánoční přání. Budovali jsme výrobu videoprodukcí (Greenroom Communications) – video se zdálo být dokonalým řešením.

Odpověď byla neuvěřitelná. Během týdne jsme obdrželi 13 000 e-mailů. 13. TISÍC. Mnoho lidí pocházelo z podniků, které nás chtějí najmout, aby vytvářely videa a vytvářely digitální marketingové plány. Byl náš hazard už splacen? Číst dál.

Strávili jsme týdny a týdny, kdy jsme se snažili odpovědět na e-maily od cizích lidí, ignorovat obtěžující zprávy (více o tom později) a sledovat legitimní zájemce.

Pro naše drobné podnikání jsme byli nad našimi hlavami. Ztratili jsme několik skvělých příležitostí, protože jsme neměli dostatek lidí, kteří by mohli pracovat. Rychle jsme museli najmout tým, který pomůže zvládnout pracovní zátěž. Tohle je místo, kdy jsem se chtěla naklonit do koule a vlnit bílou vlajku. Stres poskytování jiných rodin, stejně jako naše, byl (a nadále je) ohromující.

Nezapomeňte, že nejenže jsme neměli žádné úspory – nyní jsme vypláceli více na naději, že tyto příležitosti by ve skutečnosti vedly k šťastnému, placení klientům naší společnosti. Penn držel ruku a my jsme skočili … znovu. Jsem tak ráda, že jsme to udělali.

Nyní máme tuto bláznivou posádku talentovaných lidí, kteří mě každodenně ohromí svou kreativitou a pracovní etikou. Jsem hrdý na to, co jsme vytvořili v zákulisí firem a značek.

Za hudbou: Výroba videoklipu Holderness

10.10.201401:24

Očekávali jsme, že budeme postavit společnost za kamerou; nečekali jsme, že by nás lidé chtěli před kamerou jako rodina.

Byli jsme neuvěřitelně opatrní ohledně značek, s nimiž jsme spolupracovali – naše děti jsou také součástí. Hned jsme dostali hodně peněz na to, abychom mohli hrát ve videu dětské občerstvení – cukrářské a potravinářské barvivo. Ne, nemysleli jsme si, že by nás lidé považovali za relevantní za pár měsíců, ale neměli bychom položit naše tváře na výrobek, kterému jsme nevěřili. Mnoho potravinových společností s podobnou stravou se k nám dostalo. Peníze byly lákavé vzhledem k naší finanční situaci – ale drželi jsme se stabilní.

Pokud jde o naše děti, nemyslím si, že chápou přesně to, co se děje – jsou jen nadšeni, že mají taťka domů na večeři každý večer (nemožný jako večerní novinky).

Byly zde otázky ohledně vlivu, který má tato pozornost na naše děti. Budu upřímný … nevíme. Ale ano, je to něco, čeho se obáváme. Máme-li nápad na video, požádáme Lolu a Penna Charlese, jestli se chtějí zúčastnit. Devadesát pět procent času je nadšený ANO! Když je to “ne”, upustili jsme ho a nikdy jsme je nevynucovali. Vůbec.

Anonymní komentátoři mohou mít své názory na naše rodičovství. Vůbec nás neznají. V. VŠECHNO.

Nyní na ty bezohledné komentáře: Musím říci, že nejprve většina připomínek byla neuvěřitelně pozitivní a podpůrná. Ale tam je několik zubů pochovaných tam. Chápu to; my se tam dostáváme a to znamená, že se otvíráme k úsudku anonymního internetu. Chápu to. Přesto to nezhoršuje.

Ve všech těchto originálních e-mailech byly zahrnuty desítky dotazů od televizních výrobních společností, které chtěly produkovat reality show na našich rodinných videích. CO?! Opravdu jsme neuvěřitelně nudní. Penn a já se hádeme o tom, kde utrácíme peníze a fakt, že si nedokáže dostat své spodní prádlo do bariéry – ale nemáme opravdovou žertovnou dráhu. Nedávno se jedna z těchto společností dotazovala, zda se mohou soustředit na náš rostoucí obchod a na inherentní dráhu během inscenací. Tato skupina chce, aby přehlídka byla povznášející a pozitivní a současně ukázala přirozený chaos práce na základě termínů. Věříme těmto lidem v našem příběhu. Zůstaňte naladěni.

Ve světle protestů, válek a onemocnění, které dominují zpravodajským cyklům v roce 2014, se zdá být hloupá věc, kterou je třeba zdůraznit – ale byli jsme velmi zdůrazněni ohledně našeho nového vánočního videa.

Od ledna se nám přátelé a cizinci ptají, co jsme plánovali. Neměli jsme tušení. ŽÁDNÝ.

Každá píseň, kterou jsem slyšela v rozhlasu, bych se pokusila přeměnit na nějakou rodinnou píseň. Všechno bylo nucené a hrozné.

Chtěli jsme, aby to byl autentický prázdninový informační bulletin, který jsme před rokem poslali přátelům a rodině. Během jízdy na Den díkůvzdání ráno se Penn na mě podíval a řekl: “Myslím, že jsem to dostal.”

Píseň je rychlá. Velmi rychle. A znělo to přesně jako náš rok cítil – rychlý, šílený a šťastný.

Vydejte se všemi videi rodiny Holderness na svých webových stránkách.

2014 voices
Dnes

Najděte více z TODAY.com “2014 hlasů” zde.

* Ice Bucket Challenge hvězda na ALS bojuje: ‘Chci starnout se svou ženou’

* Jednou obézní, ale hladovějící Texaská dívka vidí zdravé budoucí měsíce po operaci

* Rachel Frederickson o životě po vítězství “Největšího Loser”: V tomto boji jsem našel sílu