Desiree Fortinová, matka, která se potýkala s neplodností, na radosti zvedání tripletů

Desiree Fortinová, matka, která se potýkala s neplodností, na radosti zvedání tripletů

Tento minulý jaro očekával, že rodiče Desiree a Ryan Fortinovy ​​rodové oznámení se staly virálními. Pár, který se potýkal s neplodností, shromáždil v dotyčném videu kamarády a rodinu, aby oznámili pohlaví svých dvojčat – jen aby překvapili všechny s novinkami, které očekávali trojčata.

Triplety jsou již téměř čtyři měsíce a dnes se TODAY s Desiree Fortinem vydala na své doručení, mateřství a šťastné ukončení svého boje s neplodností. Ona sdílí další kapitolu jejího příběhu jako součást “2015 hlasů,” zvláštní série esejů a rozhovory s zpravodaji za některé z dnešních největších okamžiků roku.

Desiree Fortin with her triplets
Po 15 dnech v zařízení pro neonatální intenzivní péči se Charlize, Sawyer a Jax Fortin vrátili z nemocnice.S laskavým svolením Desiree Fortin

Triplety Fortin se narodily 17. srpna prostřednictvím C-sekce. Dodal jsem za 34 týdnů a jeden den, což bylo úžasné, protože tam byli lékaři, kteří mi říkali, že bych to nikdy nedosáhl.

Ale Bůh mi dal zázračné těhotenství – a dnes jsme hrdí rodiče stejných dvojčat – Sawyer Reed a Jax Ryan a jedna holčička – Charlize Hope. Naši malí andělé jsou nejcennějším darem. Moje srdce je ohromeno, když si myslím, že jsme nyní rodina pěti.

Desiree Fortin pregnant with triplets
Fortin nesl její triplety po dobu 34 týdnů a jednoho dne a dodával je v srpnu prostřednictvím C-sekce. Před porodem byla po dobu dvou měsíců v posteli.S laskavým svolením Desiree Fortin

Život od narození dítěte byl zaneprázdněný, blázen a plný dobrodružství. Stále nemohu uvěřit, že mi Bůh nedal nikoli, ale tři drobné lidi, se kterými mám každý den sdílet svůj život. Mám rád úsměv od svých dětí a dívám se, jak rostou. Ztratil jsem se v lásce a díval se na ně – mé srdce přeteká díkůvzdání, protože jsou tady.

S BĚŽNĚ: Boj s neplodností, Bobbie Thomas sdílí velké zprávy po měsících IVF

Být jejich matkou je nepochybně nejlepší práce na světě, ale moje cesta nebyla snadná. Bylo nesčetných dnů, kdy jsem na podlaze v koupelně vzlykal kvůli negativnímu těhotenskému testu nebo neúspěšné léčbě plodnosti. Ale stálo za to, že každá slaná slza se konečně stane rodičem.

Od okamžiku, kdy se naše video stalo virální, jsme dostali vyčerpání podpory z celého světa – srdečné zprávy od mnoha, kteří pochopili mé srdce a sdíleli podobné potíže při koncipování. A dostali jsme tolik lásky a podpory od našich rodin a milovaných. Dnes je schopen vidět, jak sdílejí sladké chvíle s našimi dětmi, osobně mi požehná srdce.

Po struggling with infertility, Desiree and Ryan Fortin had triplets
Desiree a rodina Ryana Fortina odhalí, že video se stalo virální poté, co překvapilo hosty tím, že odhalilo, že mají triplety, nikoli dvojčata, jak původně mysleli.S laskavým svolením Desiree Fortin

Nikdy nezapomenu na den doručení. Stejně jako všechny věci týkající se rodičovství se objevily nečekané obraty. Poté, co byly triplety dodány, Ryan šel s nimi do jednotky intenzivní péče o novorozence a já jsem byl poslán k oživení.

Při ozdravení jsem zaznamenala určité komplikace a krvácení, které vyžadovaly, abych měl záchrannou operaci. Nemohla jsem okamžitě navštívit děti v NICU a Ryan mi s nimi natočil videa nebo FaceTimed se mnou, abych je mohl vidět. Sestry mi daly přikrývky, aby spaly, aby je mohli vzít zpět k mým dětem a dát jim vůni.

Když mi bylo konečně umožněno setkat se s nimi, mé srdce bylo plné očekávání. Když jsem poprvé viděl své děti, byla to jedna z nejkrásnějších okamžiků svého života – chvilku budu vždycky pokládat.

SOUVISEJÍCÍ: Maminka fotka dítěte IVF obklopeného stříkačkami inspirovala potenciální rodiče

Po 15denním pobytu v NICU jsme mohli děti vzít domů. Ryan a já jsme učinili rozhodnutí krátce poté, co se naše video stalo virální, aby se přestěhovali s rodiči, aby nám pomohli s nároky péče o tři děti najednou. V měsících od jejich narození jsme všichni vstoupili do týmu a učíme se vypořádat se se spánkovou deprivací, vyčerpáním a tvrdou prací, že rodičovství – a babička – může způsobit.

Rodičovství je všechno, co jsem si představoval, a nic, co jsem si to představoval, nebylo – zároveň. Láska, která exploduje ve svém srdci pro Jaxe, Sawyera a Charlize, je daleko větší než cokoliv, co jsem kdy zažil. Dostáváme se do každodenní rutiny a dokonce se mi to podařilo učinit z Targetu nebo z jiných úkolů sám. Zjistil jsem velkou radost v péči o mé malé trio a opravdu si vážím role rodiče.

Fortin Triplets
Fortin nazývá její triplety “naději anděly” a říká, že zatímco rodičovství je těžší, než si myslela, že by to bylo, ona se “ztrácí v lásce” a dívá se na její děti.Susan Scott Photography

Jsme požehnáni, ale rodičovství je také těžká práce plná největších zodpovědností – péče o drobné lidi. Naše děti mají těžký reflux a kolik – tři. Získání rutiny je obtížné, stejně jako zachování vašeho vztahu uprostřed plačících dětí, bezesných nocí a nové rutiny.

Existuje velký tlak na to, že jste dobrou matkou – dokonalou matkou. A jestli jsem úplně upřímný, pravda je, že věci byly těžší, než jsem čekal. Zjistil jsem, že jsem hluboko uprostřed vážné úzkosti a deprese – což někdy zní hanebně.

SOUVISEJÍCÍ: Poselství Gabrielle Unionové pro ženy, které se potýkají s plodností: “Vše není ztraceno”

Ale z toho, co jsem viděl v mé krátké době jako máma, nejtěžší části rodičovství jsou často ty, o kterých se nemluví. Na konci dne všichni děláme to, co je nejlepší pro naše děti, takže se nejedná o to, zda kojíte nebo krmíte lahvemi, nebo očknete nebo se rozhodnete neočkovat – je to o tom, že jsme nejlepší matkou pro naše děti. Je důležité, aby se maminky postavily navzájem, místo aby se navzájem trhaly a soudily se navzájem tolik.

Být matkou je těžká práce – být matkou trojice je těžká práce. Nicméně to není to, co považuji za samozřejmost. Vybíral bych si tento život každý den znovu a znovu.

Desiree and Ryan Fortin with their triplets
Fortin říká, že je vděčná, že její příběh se dotkl tolika lidí a že doufá, že slyší, že jiné páry, které se potýkají s neplodností, budou mít inspiraci pokračovat ve své vlastní cestě.S laskavým svolením Desiree Fortin

Máme štěstí, že jsme obdrželi tolik lásky a podpory od našich rodin a přátel. A vyčerpání podpory a modlitby od těch, kteří se dotýkali našeho virového videa, také požehnalo naše srdce.

Nikdy jsem si nepředstavoval, že by Bůh použil náš příběh, aby oslovil tolik lidí. Byl to neuvěřitelný zážitek. Abych dostal zprávy od tolika žen, které se také podílely na mých neplodných bojích – to je moje srdce, abych mohla nabídnout lásku a naději tomu, kdo tak zoufale držel vlastní dítě v náručí.

Moje srdce se truchlí s těmi, kteří čekají na své zázraky. Kdo očekává její zázračné dítě – být povzbuzován a stát v naději. Jste silní a odvážní, protože neplodnost není snadná. Každý má příběh a někdy je těžké pochopit Boží cesty – ale jsou krásně a komplikovaně. Mějte naději na vaší cestě a vězte, že nejste sami.

Jak bylo řečeno Terri Petersovi na TODAY.com. Najít další “2015 hlasy” zde.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 7

Adblock
detector