“Cena je v pořádku” dává největšího vítěze ještě 157 000 dolarů

Pojď dolů, Sheree Heil, a oslavte největší výhru v denní historii “Cena je v pořádku”! Dlouho běžící herní přehlídka v pondělí oznámila, že závodník Heil vyhrál Audi R8 Spyder Quattro mezi dalšími výhry a hotovostmi, aby se stal největším vítězem s výhrou v celkové výši 170 345 USD.

Černý kabriolet stojí 157 300 dolarů. Počáteční cena Audi R8 je 114.900 USD a zahrnuje funkce jako automatické ovládání klimatizace, automatické stěrače čelního skla a světlometů, měnič šesti CD, parkovací systém se zadní kamerou a mnohem více.

Heil, která je z Tacoma, Wash., Vyhrála své nové auto, které hraje Gas Money. Hra dává hráčům možnost nejen vyhrát vozidlo, ale i peněžní prostředky v hodnotě 10 000 USD, které Heil také zachytil. Jak hostitel Drew Carey oznámil, že je vítězná, Heil křičela a běžela kroužkem kolem jeviště, zastavila se, aby model vzala velký objetí před skokem s radostí a pak se ponořila do její drahé nové jízdy.

“Cena je v pořádku” uděluje svou největší cenu vůbec

31.12.201300:51

Fanoušci show byli vzrušeni, když se na jejich malých obrazovkách vyhrála výhra.

Vedle hotovosti a automobilu získala rezidentka Tacomy boty značky Prada v hodnotě 3 045 dolarů.

Dřívější držitel rekordů byl Vickyann Chrobak-Sadowski, který v roce 2006 vyhrál $ 147,517 v hotovosti a ceny v premiérové ​​epizodě sezóny 35. “Cena je v pořádku” také vysílala několik “$ 1,000,000 Spectacular” speciálních epizod v hlavní době. Největší vítěz pro speciální nabídky je Adam Rose, který v roce 2008 získal v hotovosti a ceny $ 1,153,908.

Heil nebyl jediný vítěz v pátek. Byl to velmi dobrý den pro soutěžící na “The Price Is Right”.

Jak ukázala show na svém Twitter účtu, každá cenová hra byla vyhrána v pondělí a ukázalo se to jako vzrušující show pro fanoušky, kteří mají sledovat.

“Cena je v pořádku” ve všední dny na CBS.